FAQ

 • 1
  Czym jest Akademia Przyszłości?
  Akademia Przyszłości to projekt skierowany do uczniów szkół podstawowych. Każdy z podopiecznych ma realne marzenia i plany na przyszłość, które może zrealizować. Potrzebuje do tego jednak odpowiednich warunków i motywacji. Akademia Przyszłości pomaga dzieciom tak, by same potrafiły wziąć sprawy w swoje ręce, spełniać marzenia i zadbać o swoją przyszłość.
 • 2
  Kim są podopieczni Akademii?

  Akademia Przyszłości pomaga dzieciom, które mają trudności w nauce. Często jest to wynikiem gorszych warunków materialnych lub braku odpowiedniej motywacji do pracy.
 • 3
  Dlaczego na stronie opisane są tylko wybrane dzieci z Akademii Przyszłości? Czy zebrane pieniądze powędrują tylko do nich?
  Dzieci, których profile umieściliśmy na stronie są tylko grupą reprezentującą Akademię Przyszłości. Pieniądze z akcji zostaną przekazane do rozdysponowania dla wszystkich dzieci biorących udział w projekcie i zaangażowanych w działania Akademii Przyszłości.
 • 4
  Na jak długo muszę zmienić zdjęcie profilowe, by pomóc Akademii Przyszłości?
  Ze względu na wytyczne wprowadzania nakładek na Facebooku, zdjęcie profilowe trzeba zmienić przynajmniej na godzinę. Rekomendujemy zmianę na przykład na tydzień, by znajomi mieli większe szanse, by dowiedzieć się o akcji i również wziąć w niej udział
 • 5
  Ile razy mogę zmienić zdjęcie profilowe?
  Nie ma ograniczeń. Nakładkę można dodać dowolną ilość razy. Każda zmiana to dodatkowe 5 zł dla Akademii Przyszłości.
 • 6
  Jaki jest czas trwania akcji?
  Akcja trwa od 7 grudnia do 21 grudnia 2017, jednak możemy zakończyć ją wcześniej w momencie, kiedy uzbieramy niezbędną liczbę zmian zdjęć profilowych.
 • 7
  Czy jeśli cała kwota zostanie uzbierana, dalej będę mógł używać nakładki i wspierać Akademię Przyszłości?
  W momencie zakończenia akcji nakładka zostanie usunięta z Facebooka, a wspieranie działań Akademii Przyszłości poprzez zmianę zdjęcia profilowego nie będzie możliwe.
 • 8
  W jaki sposób działa licznik na stronie?
  Licznik przelicza zmienione zdjęcia profilowe na gwarantowaną sumę, którą Tymbark przekaże Akademii Przyszłości. Jego wartość jest aktualizowana kilka razy dziennie. Oddane profilowe nie zawsze od razu zostanie uwzględnione na stronie głównej.
 • 9
  Dlaczego nie mogę dodać nakładki na swoje zdjęcie profilowe?
  Nakładkę można nałożyć tylko na dodane przez siebie zdjęcie profilowe. Jeżeli z jakichś przyczyn nie udało się wykorzystać nakładki, proszę skontaktować się z działem pomocy Facebooka lub skorzystać z zakładki „Kontakt” na naszej stronie internetowej.
 • 10
  Nie mam konta na Facebooku, jak mogę wziąć udział w akcji?
  Akcja prowadzona jest tylko na Facebooku. Bez konta na Facebooku nie ma możliwości oddania profilówki. Można jednak wesprzeć dzieci bezpośrednio na stronie internetowej Akademii Przyszłości fundując index jednemu z nich. Inną formą wsparcia jest oczywiście zachęcenie do zmiany zdjęcia profilowego znajomych, którzy mają konto na Facebooku.
Ta strona używa ciastek i innych technologii. Korzystając z niej akceptujesz fakt, że nie są to ciastka z wróżbą. Nie możesz ich zjeść, ale możesz zaakceptować takimi jakie są, żeby im nie było przykro. A wróżbę z hasełkiem znajdziesz pod Kapslem. CZYTAJ WIĘCEJ